Minipicto.ee e-poe kasutustingimused

 1. Tingimuste ulatus ja kehtivus.

Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.minipicto.ee (edaspidi E-POOD) omaniku Nova Tricia OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel E-POE vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-POOD vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 

2. Tooted.

Toodete hinnad on Eurodes.Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. E-POES olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu. Sooduskoodi allahindlus ei kehti juba soodushinnaga müüdavatele toodetele.

 

3. Toodete eest tasumine.

Ettemaksuarve saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena e-postiga. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa on laekunud Nova Tricia OÜ arvelduskontole, mille leiate teile väljastatud arvelt.

 

4. Toodete tarnimine.

Toodete tarnekulu Eesti piires on vastavalt teenusele ja transpordikulu on näidatud ettemaksuarvel. Ise kaubale järgi tulles tarnekulu pole.Toote tarnimiseks kasutame üldjuhl Eesti Posti kullerit või Maksikirja teenust. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei saa kahjuks vastutada toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

5. Vastutus ja vääramata jõud.

Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

 

6. Muud tingimused.

Kõiki E-POE külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses E-POE vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

Meeldivat ostlemist soovib Minipicto.ee meeskond.
Teeme kõik endast oleneva, et meie teenuste toodetega jääksite maksimaalselt rahule.


AvaleheleAvalehele

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

Uusi tooteid hetkel ei ole